Medici na ulici

ŠTĚPÁN MATYSKA

Studuju pátým rokem všeobecné lékařství na LF MUNI v Brně. Budu se ubírat interním směrem, obor zatím ještě nemám vybraný.
Od malička hraju na violoncello a během studia jsme založili s kamarády dokonce kapelu. Kromě toho mám rád chození po horách, a to nejen proto, že jsem vyrůstal v Krkonoších.

GABČA ŽABKOVÁ

Študujem šiestý ročník všeobecného lekárstva na Masarykovej univerzite v Brne V budúcnosti by som sa rada stala detským anesteziológom.
Okrem medicíny sa veľmi rada venujem hudbe a nikdy neodolám stretnutiam pri dobrej káve.

HONZA POKORNÝ

Studuji medicínu v Brně čtvrtým rokem. Konkrétní obor zatím nemám vybraný, ale uvažuji o interním zaměření.
Rád trávím čas v přírodě, stopuji a poznávám nová místa. Baví mě tvořit a poslouchat hudbu a občas si ráno přivstanu a jdu si zaběhat.

LIBUŠKA Králová

Som v šiestom ročníku na Masarykovej univerzite Brne. Rada by som sa po štúdiu venovala chirurgickému oboru, avšak viem, že už má párkrát nadchli aj iné, preto to nechávam otvorené a uvidim, kam ma to zavedie.
Zbožňujem spoločenské hry a humor. Teší ma tiež, keď môžem dať akýmkoľvek spôsobom priestor svojej kreativite a veľmi rada si občas zatancujem.

MICHAEL KRÁL

Už šestý rok chodím na brněnskou medicínu. Co po budu dělat po škole ještě úplně nevím - sice mě to táhne k chirurgii, na druhou stranu nejsem asi úplně prototyp klasického nemocničního doktora.
Baví mě spousta věcí, od čtení přes manuální práce po sport a přírodu - a občas i ta medicína.

Magdaléna Kadlecová

Momentálně studuji čtvrtý ročník všeobecného lékařství na Masarykově univerzitě v Brně, odkud také pocházím. Ohledně budoucího oboru zatím nemám úplně jasno. Bavila by mě práce s dětmi, takže mě láká pediatrie a přemýšlím i o gynekologii, ale jsem otevřená dalším variantám a věřím, že ke konci studia budu snad moudřejší. Ve volném čase tancuju slovenský folklor, hraju na klavír a na příčnou flétnu, a také moc ráda cestuju. Mám ráda dobré jídlo, kafe, a když jsou u toho všeho moji blízcí, je to ideální kombinace.