Medici na ulici

ŠTĚPÁN MATYSKA

Studuju čtvrtým rokem všeobecné lékařství na LF MUNI v Brně. Budu se ubírat interním směrem, obor zatím ještě nemám vybraný.
Od malička hraju na violoncello a během studia jsme založili s kamarády dokonce kapelu. Kromě toho mám rád chození po horách, a to nejen proto, že jsem vyrůstal v Krkonoších.

GABČA ŽABKOVÁ

Študujem piaty ročník všeobecného lekárstva na Masarykovej univerzite v Brne V budúcnosti by som sa rada stala detským anesteziológom.
Okrem medicíny sa veľmi rada venujem hudbe a nikdy neodolám stretnutiam pri dobrej káve.

ZUZKA LAŠŠÁKOVÁ

Študujem v šiestom ročníku na lekárskej fakulte MU v Brne. Rada by som sa venovala chirurgickému oboru. Zaujíma ma kardiochirurgia.
Počas voľných dní si užívam spoznávanie nových krajín, jazykov, kultúr a nebojím sa so záujmom diskutovať o najrôznejších témach.

LIBUŠKA KOVALÍKOVÁ

Som v piatom ročníku na Masarykovej univerzite Brne. Rada by som sa po štúdiu venovala chirurgickému oboru, avšak viem, že už má párkrát nadchli aj iné, preto to nechávam otvorené a uvidim, kam ma to zavedie.
Zbožňujem spoločenské hry a humor. Teší ma tiež, keď môžem dať akýmkoľvek spôsobom priestor svojej kreativite a veľmi rada si občas zatancujem.

MICHAEL KRÁL

Už pátý rok chodím na brněnskou medicínu. Co po budu dělat po škole ještě úplně nevím - sice mě to táhne k chirurgii, na druhou stranu nejsem asi úplně prototyp klasického nemocničního doktora.
Baví mě spousta věcí, od čtení přes manuální práce po sport a přírodu - a občas i ta medicína.

HONZA POKORNÝ

Studuji medicínu v Brně třetím rokem. Konkrétní obor zatím nemám vybraný, ale uvažuji o interním zaměření.
Rád trávím čas v přírodě, stopuji a poznávám nová místa. Baví mě tvořit a poslouchat hudbu a občas si ráno přivstanu a jdu si zaběhat.