Medici na ulici

Adolf Král

Studuji 5. ročník všeobecného lékařství na lékařské fakultě UK v Hradci Králové. Po dokončení studia mě nejvíce láká práce v oboru anesteziologie a intenzivní medicíny, možná ale nakonec skončím jako psychiatr. Ve volném čase hodně sportuju a chodím do fitka nebo podnikám něco se svým malým bráchou. Rád svůj čas využívám smysluplně a snažím se vracet k ostatním, kteří v životě nemají takové štěstí, proto jsem se také připojil k Medikům na ulici.

Anežka Rohlíčková

Jsem v pátém ročníku všeobecného lékařství LF Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Vždycky mě to táhlo k chirurgickým oborům, ale přímo vybráno ještě nemám. Uvidím, kam mě nakonec vítr zavane, nebráním se vůbec ničemu. Svůj volný čas trávím sportem, přírodou, skautováním, cestováním nebo četbou nějaké kriminálky. Mám ráda dobré kafe a skořicové šneky.

Terka Včeláková

Jsem studentkou 5. ročníku Lékařské fakulty UK v Hradci Králové. V budoucnu bych se ráda věnovala chirurgii nebo urgentní medicíně, kam mě to narozdíl od interny táhne už od začátku. Mojí velkou vášní je sport, cestování a samozřejmě dobré jídlo. Ráda pomáhám druhým, a proto při možnosti být u vzniku spolku Mediků na ulici v Hradci Králové jsem neváhala ani minutu.