Medici na ulici

Nela Tollingerová

Jsem už v 5. ročníku na lékařské fakultě v Plzni, ale letos si dávám po Erasmu gap year, abych si mohla splnit svůj sen pracovat v kavárně. Mimo studium se zajímám o informace v oblasti celostní medicíny a jsem instruktorkou pro děti v oddílu České Tábornické unie. Ráda ve volném čase peču, čtu, maluju a ráda procestovávám nová místa. Odpočívám nejraději se svým psem "útuláčkem" se svým přítelem někde v přírodě.

Tereza Tilleová

Studuji již 4. rokem na lékařské fakultě UK v Plzni. V budoucnu bych se ráda věnovala intenzivní medicíně. Svůj volný čas nejraději trávím v přírodě se svým psem. Ale jinak si taky ráda zahraji na elektrickou kytaru nebo si pustím nějakou hudbu (třeba i tu vážnou).

Martina Kokaislová

Abych netrávila všechen svůj čas učením, jak to často u mediků bývá, našla jsem se ve studentských spolcích naší fakulty, jeden z nich mě přivedl k mojí zálibě v urgentní medicíně. Kromě toho mě moc baví zpívat, občas si vyzkouším, jestli ještě umím hrát na klavír a ráda si chodím vyčistit hlavu plaváním nebo během.

Dominika Fryčová

Jsem studentkou 5.ročníku lékařské fakulty v Plzni. Mým snem je pracovat u letecké záchranné služby a účastnit se zahraničních lékařských mísí. Ve volném čase nejradši jezdím po světě a podnikám různá adrenalinová dobrodružství. Ráda si ale také zahraju deskovky, nebo zajdu na dobré jídlo.

Markéta Polová

Kromě studia 5. ročníku medicíny (což už samo o sobě vyplní skoro všechen můj volný čas) se věnuji několik let pomoci hendikepovaným a pravidelně se účastním zimního rozdávání polévky lidem na ulici. Takže jsem velice uvítala příležitost dělat pro ně něco i po zdravotní stránce a stát se součástí vznikajících Mediků na ulici v Plzni. Mým velkým koníčkem je hudba, hraju na klavír a varhany, ale ze všeho nejraději zpívám. Po škole bych ráda pokračovala ve studiích v zahraničí a dělala intenzivní medicínu.