Medici na ulici

Monika Kunčarová

Studuju 5. ročník všeobecného lékařství na LF UPOL. V budoucnosti bych se moc ráda věnovala dermatovenerologii. Ráda maluju, peču, čtu seberozvojové knížky a sportuju pro radost.

Filip Dvořák

Jmenuju se Filip, studuji 5. ročník všeobecného lékařství v Olomouci a po studiu bych se rád věnoval interně. Protože ale nejen práce a škola jsou pro člověka důležité, ve volných chvílích rád vyběhnu či vyjedu na kole kamkoli mimo město, o prázdninách pak moc rád i na zajímavá místa za hranicemi. Kromě toho rád vařím, fotím na analog a když je na to sem tam čas, tak i čtu.

Daniel Beníček

Studuju 5. ročník všeobecného lékařství LF UPOL a v budoucnu bych se rád věnoval některému z interních oborů. Svůj volný čas nejraději trávím mimo město. Od vysokohorské turistiky, ferraty až po různé cesty s přáteli v zahraničí.

Jan Hanslík

Studuju 5. ročník všeobecného lékařství na LF UP a po dostudování bych se chtěl věnovat vnitřnímu lékařství, jelikož je to velmi rozmanitý a široký obor. Rád se učím novým věcem, poslouchám hudbu nebo chodím běhat. Jsem takový neposeda, takže musím pořád něco dělat.

Josef Kořenek

Studuju 5. ročník všeobecného lékařství LF UPOL. V současné době mě to nejvíce táhne k všeobecnému praktickému lékařství, jelikož se mi líbí komplexní a osobní přístup k pacientům. Když zrovna nesedím u otevřené učebnice tak projíždím zelené pláně na Islandu, užívám si asijskou kuchyni, nebo svištím jesenickou bílou krajinou na běžkách.